هشیار گروه تروریستی تروریست ها آمریکایی زیرساخت

هشیار: گروه تروریستی تروریست ها آمریکایی زیرساخت سوریه زیرساخت های سازمانی داعش تروریست های فراری

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری سه دختر به جرم نشر اکاذیب در اینترنت

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: سه دختر که در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به نشر اکاذیب و توهین به سه دانشجو دختر کرده بودند، به وسیله پلیس فتا دستگیر شدند.

دستگیری سه دختر به جرم نشر اکاذیب در اینترنت

دستگیری سه دختر به جرم نشر اکاذیب در فضای مجازی

عبارات مهم : قهرمان

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: سه دختر که در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … اقدام به نشر اکاذیب و توهین به سه دانشجو دختر کرده بودند، به وسیله پلیس فتا دستگیر شدند.

به گزارش میزان، سرگرد علی قهرمان طالع از شناسایی و دستگیری سه دختر متهم که بعد از درگیری در خیابان اقدام به هتک حیثیت و نشراکاذیب در شبکه اجتماعی کرده بودند خبر داد و اظهار کرد: در پی مراجعه سه دانشجو دختر و ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با تصویر های جعلی و مشخصات واقعی آن ها اقدام به نشر اکاذیب و هتک حیثیت آنها کرده اند، عنوان شناسایی و دستگیری عوامل این کار در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: طی بررسی های فنی و کارها تخصصی به وسیله کارشناسان پلیس فتا، عوامل درج محتوا که سه متهم زن بودند، دستگیر و به همراه تجهیزات فنی به پلیس فتا انتقال یافتند.

دستگیری سه دختر به جرم نشر اکاذیب در اینترنت

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: متهمان در حین بازجویی و بعد از روبرو شدن با ادله دیجیتال نسبت به عمل انجام داده اعتراف و انگیزه خود را تلافی درگیری خیابانی عنوان که پرونده به همراه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

سرگرد علی قهرمان طالع در آخر با یادآوری ماده ۷۴۶ (هتک حیثیت و نشر اکاذیب) از هم وطنان خواست نسبت به بارگذاری مطالب در اینترنت دقت داشته و قبل از هر عملی به عواقب آن فکر کنند.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل گفت: سه دختر که در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به نشر اکاذیب و توهین به سه دانشجو دختر کرده بودند، به وسیله پلیس فتا دستگیر شدند.

واژه های کلیدی: قهرمان | دستگیری | شناسایی | شبکه اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz