هشیار گروه تروریستی تروریست ها آمریکایی زیرساخت

هشیار: گروه تروریستی تروریست ها آمریکایی زیرساخت سوریه زیرساخت های سازمانی داعش تروریست های فراری

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه وقت اجرای کنکور ۹۷ اعلام شد

معاون وزیر علوم و رییس شرکت سنجش آموزش کشور به وقت اجرای آزمون سراسری سال ۹۷ اشاره کرد وافزود: امسال با توجه به تقارن ایام برگزاری کنکور با ماه مبارک رمضان، آزم

وقت اجرای کنکور ۹۷ اعلام شد

وقت اجرای کنکور ۹۷ اعلام شد

عبارات مهم : آموزش

معاون وزیر علوم و رییس شرکت سنجش آموزش کشور به وقت اجرای آزمون سراسری سال ۹۷ اشاره کرد وافزود: امسال با توجه به تقارن ایام برگزاری کنکور با ماه مبارک رمضان، آزمون در نیمه تیرماه برگزار شد،اما از سال آینده کنکور به روال سابق باز می گردد و در همان اوایل تیرماه برگزار می شود.

به گزارش ایسنا دکتر خدایی در نشست خبری که امروز در ساختمان مرکزی شرکت سنجش آموزش کشور برگزار شد راجع به تاثیر نتیجه های امتحانات نهایی در سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور گفت: ملاک ما جهت تاثیر سوابق تحصیلی نمرات امتحانات نهایی هست. با توجه به اینکه نظام پیش دانشگاهی هنوز یک سال دیگر هم برقرار است سال آینده نیز نمرات این گروه از دانش آموزان تاثیر خواهد داشت. ولی قطعی یا مثبت بودن تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری، شهریورماه اعلام می شود.

وقت اجرای کنکور ۹۷ اعلام شد

زمان گزینش رشته داوطلبان دانشگاه آزاد از سوی این دانشگاه اعلام می شود

رئیس شرکت سنجش آموزش کشور به کدرشته های دانشگاه آزاد در پذیرش کنکور سراسری اشاره کرد و گفت: از سال ۹۳ که بحث آزمون سراسری دانشگاه آزاد به طور یکسان با دانشگاه های سراسری مطرح شد، گزینش رشته دانشگاه آزاد به طور جداگانه در روزهایی که این دانشگاه اعلام می کند، انجام خواهد گرفت.

معاون وزیر علوم و رییس شرکت سنجش آموزش کشور به وقت اجرای آزمون سراسری سال ۹۷ اشاره کرد وافزود: امسال با توجه به تقارن ایام برگزاری کنکور با ماه مبارک رمضان، آزم

به گفته معاون وزیر علوم، تاکنون آنچه که دانشگاه آزاد به صورت غیررسمی به شرکت سنجش اعلام کرده، این است که گزینش رشته پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد در کنکور سراسری هفته آخر مردادماه شروع می شود. این گزینش رشته در سایت دانشگاه آزاد انجام می شود. بطور کلی ملاک عمل جهت شرکت سنجش درمورد رشته های دانشگاه آزاد، رشته های مندرج در سایت وزارت علوم است.

پذیرش بیش از ۸۵ درصد داوطلبان بصورت بدون آزمون

رییس شرکت سنجش آموزش کشور با بیان اینکه بیش از ۸۵ درصد ظرفیت پذیرش در کنکور بدون آزمون هست، تاکید کرد: با توجه به قانون سنجش و پذیرش و همچنین توجه به ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، هم اکنون بیش از ۸۵ درصد ظرفیت پذیرش در آموزش عالی بدون آزمون است.

واژه های کلیدی: آموزش | سراسری | برگزاری | دانشگاه | دانشگاه | آزمون سراسری | کنکور سراسری | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz