هشیار گروه تروریستی تروریست ها آمریکایی زیرساخت

هشیار: گروه تروریستی تروریست ها آمریکایی زیرساخت سوریه زیرساخت های سازمانی داعش تروریست های فراری

گت بلاگز اخبار گوناگون رژیم غذایی غافلگیر کننده ی گلادیاتورها

گلادیاتورها در دنیای باستان مبارزان مخوفی بودند که یا باید می کشتند و یا کشته می شدند. به همین دلیل، در طول زندگی خود به سلامت و شرایط جسمانی خود توجه زیادی می

رژیم غذایی غافلگیر کننده ی گلادیاتورها

رژیم غذایی غافلگیر کننده ی گلادیاتورها

عبارات مهم : رژیم غذایی

گلادیاتورها در دنیای باستان مبارزان مخوفی بودند که یا باید می کشتند و یا کشته می شدند. به همین دلیل، در طول زندگی خود به سلامت و شرایط جسمانی خود توجه زیادی می کردند تا بتوانند از نبردهای خونین زنده بیرون بیایند.

رژیم غذایی غافلگیر کننده ی گلادیاتورهااختصاصی « تابناک با تو»؛ گلادیاتورها در دنیای باستان مبارزان مخوفی بودند که یا باید می کشتند و یا کشته می شدند. به همین دلیل، در طول زندگی خود به سلامت و شرایط جسمانی خود توجه زیادی می کردند تا بتوانند از نبردهای خونین زنده بیرون بیایند.

رژیم غذایی غافلگیر کننده ی گلادیاتورهاشاید تصور کنید که این جنگجویان فقط گوشت می خوردند؛ ولی حقیقت این نیست. بسیاری از آنها گیاهخوار بوده اند و در رژیم غذایی خود به میزان قابل توجهی میوه های خشک شده، آرد جو، لوبیا و دانه های گیاهی می خوردند. اغلب آنها چنین موادی را با نوعی سرکه و خاکستر بعضی گیاه های در هم می آمیختند و به عنوان نوشیدنی جهت بازیابی انرژی از دست رفته استفاده می کردند.

تاریخ شناسان و متخصصان تغذیه تأکید می کنند هر چند این جنگجویان گیاهخوار بودند ولی توانایی جسمی بالایی داشتند و از بسیاری از ورزشکاران عصر تازه درشت اندام تر بودند. پژوهشگران آلمانی بعد از یافتن مقبره ای در رومانی که به قرن دوم بازمی گشت نظریه ی گیاهخوار بودن جنگجویان گلادیاتور را تأیید کردند.

رژیم غذایی غافلگیر کننده ی گلادیاتورها

تابناک باتو

واژه های کلیدی: رژیم غذایی | رژیم غذایی | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz